Gaziosmanpaşa Nakliyat

Yazan: admin  :  Kategori:Genel

Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak evden eve taşımacılık sektöründe 15 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz . Evden eve taşımacılıkta dikkat edilmesi gereken hususlardan bir tanesi belgeli nakliyat firmalarıyla çalışmaktır. Her işte olduğu gibi nakliyat sektöründede korsan firmalar mevcuttur.

Gaziosmanpaşa Evden eve taşıma , şehirden şehire, ilden ile, geniş uzman kadrolarımızla en temiz malzemelerimizle deneyimli ambalajcısı taşıyıcı ve istifçisi ile 24 saat siz sayın müşteri adaylarına hizmet etmekteyiz.

Ofis nakliyesinde deneyimli ekibimiz firmanızın tüm ekipmanını hiçbir zarar vermeden taşır . Taşıma işlemi sırasında siz işlerinizle ilgilenmeye devam edin Gaziosmanpaşa Nakliyat olarak hiçbir eşyanıza zarar vermeden yeni ofisinize eşyalarınızı birkaç saat içerisinde taşırız ve monte ederiz .

Tüm eşyalarınız Sigorta güvencesi altındadır taşıma işleminde doğabilecek herhangi bir problemde hiçbir maddi zarara uğramazsınız. Sigortalı nakliyat hizmetlerimizde sizde faydalanmak için bizimle iletişime geçiniz.

Gaziosmanpaşa Nakliyat , Gaziosmanpaşa Nakliyat , Gaziosmanpaşa Ev Taşıma , Gaziosmanpaşa Nakliye , Ev Taşıma , Gaziosmanpaşa Nakliye Firmaları , Gaziosmanpaşa Nakliyat Şirketleri , Ev Nakliyesi , Ofis Nakliyesi , Fuar Taşımacılığı , Hastane Nakliyesi , Okul Nakliyesi , Askılı Tekstil Taşımacılığı

Askılı Tekstil Taşımacılığı

Yazan: admin  :  Kategori:Askılı Tekstil Taşımacılığı

GAZİOSMANPAŞA Nakliyat’ın tekstil sektöründeki firmalara sunduğu bir hizmettir. Eski taşımacılık anlayışı ve tarzlarını bir kenara bırakan GAZİOSMANPAŞA Nakliyat, Avrupa standartlarına askılı tekstil nakliyesini gerçekleştirmektedir. Özel ekipman ve araçları ile müşterilerine sorunsuz nakliye garantisi vermektedir. Farlı teknik ve tecrübe gerektiren bu nakliye hizmetinde, uzman ekip ve ekipmanımızla müşterilerimizin memnuniyetini gözönünde bulundurarak gerçekleştirmekteyiz.

Kaliteli hizmet anlayışı içerisinde asklı tekstil hizmetimiz için bizi telefonla aramanız yeterli olacaktır. GAZİOSMANPAŞA Nakliyat, müşterilerine kaliteli çözümler sunmaya devam ediyor.

Depolama

Yazan: admin  :  Kategori:Depolama

Gaziosmanpaşa nakliyat 1995 senesinden bu yana depolama hizmetlerine sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilecek depolarla hizmet vermektedir.

Gaziosmanpaşa nakliyat Eşyalarınızı teslim ederken dikkat etmeniz gereken şey , teslim ettiğiniz firmanın güvenilir olması , eşyalarınızı depoladığı yerin günümüz şartlarına uyması ve eşyalarınızı oluşabilecek hasarlara karşı sigortalamasıdır.

Gaziosmanpaşa nakliyat Bu bağlamda müşterilerimize , modern sistemlerle donatılmış depolarımızda eşyalarını GaziosmanpaşaNakliyat’a güvenle teslim edebileceklerini belirtmek isteriz.

Gaziosmanpaşa nakliyat Depolarımız yangından korunmak için özel ekipmanlara sahip olup , yangın esnasında hızlı söndürme tesisatına sahiptir.

Depolanan malzemeler Gaziosmanpaşa Nakliyat güvencesi altında olsa da oluşabilecek hasarlara karşı (Deprem , Sel vs.) sigortalanmaktadır…

GaziosmanpaşaNakliyat , müşterilerine geniş hizmet servisi ile tüm sorunlarını çözmek için bu sektörde yer almaktadır.

Fuar Taşımacılığı

Yazan: admin  :  Kategori:Fuar Taşımacılığı

FUAR TAŞAMACILIĞI

Gaziosmanpaşa nakliyat Yurt içinde fuarlarda yer alan kişi yada kurumlara özel fuar mazelmelerinin ve standlarının taşınması ve nakliyesi hizmeti GAZİOSMANPAŞA NAKLİYAT Tarafından verilmektedir.

Fuar malzemeleri alınacağı yerden titizlikle alındıktan sonra, fuar yerinde fuar stand malzemelerini önemli bir titizlikle kurulumu yapılır.

Daha sonra yetkili kişinin belirlediği yerlere fuar da sergilenecek eşyalar aynı şekilde önemli bir titizlikle yerleştirilir. Fuar bitiminde aynı şekilde titizlikle fuar stant malzemelerini ve sergilenmiş eşyaları aldığımız yere bırakıyoruz. Bütün bu çalışmaları hızlı ve güvenli bir şekilde yapmaktayız .

Gaziosmanpaşa nakliyat Fuarlar zamanlı taşımanın önemli olduğu yerlerdir. bu yüzden müşterinin beklentisi doğrultusunda nakliye programının hazırlanıp bu program doğrultusunda taşımanın yapılması son derece önemlidir.

Okul – Hastane Nakliyesi

Yazan: admin  :  Kategori:Okul Hastane Nakliyesi

Okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çesit taşınma işlemleri gerçekleştirilir.

Bu tür yerlerin taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra saglanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.

Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır, Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar titiz bir şekilde gerçekleştirilir.